Біографія Ігоря Дорошенко

Ігор Дорошенко

Дорошенко Ігор Вікторович (Дорошенко Игорь Викторович) 

«Мірило успіху — результат»

Екс-голова Правління ПАТ «Банк Михайлівський»

Народився в м. Рівне в 1976 році.

Поклик до професії Ігор Дорошенко (Игорь Дорошенко) відчув вже в останніх класах середньої школи та усвідомив, що власною працею можна досягти будь-якої мети.

Здобув освіту в Київському національному торговельно-економічному університеті за фахом “Фінанси і кредит”, де продовжив навчання в аспірантурі. У 2001 році захистив дисертацію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де здобув науковий ступінь кандидата економічних наук. У 2010 р. у цьому ж ВНЗ завершив навчання в докторантурі.

Ігор Дорошенко (Игорь Дорошенко) має диплом магістра Бізнес Адміністрування (MBA) Міжнародного Інституту Менеджменту (МІМ-Київ) для фахівців фінансового сектора за сприяння US AID. У 2001 р проходив стажування в США в банках та фінансових установах. У 2015 році закінчив навчання за програмою DBA (Доктор Бізнес Адміністрування в цій же установі).

За плечима – 20 років банківського стажу та 13 років досвіду на керівних посадах в комерційних банках.

До 2006 року Ігор Дорошенко працював в таких банківських установах – АППБ «Аваль», АКБ «Легбанк», АК АПБ «Україна». В 2001-2005 роках обіймав керівні посади в департаменті карткового розвитку та департаменті роздрібних продуктів ВАТ КБ «Надра».

У 2007-2010 роках займав пост директора департаменту з продажу та каналів дистрибуції, Заступника Голови Правління з роздрібного бізнесу – Члена Правління ПАТ «Універсал Банк». Успішно розвивав мережу відділень і впроваджував європейські стандарти обслуговування клієнтів, що дозволило позитивно вплинути на фінансовий стан банку та збільшити рівень довіри клієнтів до установи.

У 2010-2013 роках займав пост Голови Правління ПАТ «Банк Руский Стандарт» в Україні (зараз – “Форвард Банк”).

В червні 2013 року починаєть час Ігор Дорошенко банк Михайловский. Ігор Дорошенко почав роботу на посаді Радника Голови Правління ПАТ «Банк Михайлівський», а в вересні того ж року Спостережною Радою був призначений на посаду Голови Правління ПАТ “Банк Михайлівський”.

За 2013-2016 рр. Ігор Дорошенко в банк Михайловский посприяв введенню понад 100 карткових продуктів, активно сприяв кредитуванню населення та започаткував цікаві депозитні програми, протягом даного періоду відбулось відкриття більш ніж 85 відділень, 60 міні-офісів та більш ніж 2100 пунктів продажу банківських послуг по всій Україні, що дозволило створити майже 2000 нових робочих місць.

Завдяки наполегливій праці та нестандартному погляду на банківські послуги, яких потребує ринок, менш ніж за два роки вдалось перетворити новий банк на одного з лідерів сфери. ПАТ «Банк Михайлівський» потрапив до ТОП-10 найкращих банків 2015 року за версією рейтинга Ukrainian Banker Awards – це єдиний банк з українським капіталом серед першої десятки.

За версією рейтингу кращих ТОП-менеджерів України від журналу «Companion», який був презентований 05 лютого 2016 року, Ігор Дорошенко отримав звання найбільш прогресивного ТОП-менеджера в банківській справі.

У березні 2016 року за активного сприяння Дорошенко Михайловский (ПАТ «Банк Михайлівський») став членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Ігор Вікторович Дорошенко активно підтримує розвиток вітчизняного аматорського та дитячого футболу, протягом 2014-2016 рр. був почесним президентом ФК «Черкаський Дніпро».

Лауреат (2012 р.) та переможець (2014 р.) загальнонаціональної програми «Людина року» в номінації «Фінансист року».

Одружений та виховує двох дітей.

Игорь Дорошенко – официальный сайт (при цитировании обязательна ссылка)

Ігорь Дорошенко – офіційний сайт (при цитуванні обов’язкове посилання)